Autobusi i Llapit u sulmua me gurë në Therandë

Futboll

Autobusi i Llapit u sulmua me gurë në Therandë

Më: 6 mars 2022 Në ora: 17:35
Autobusi i Llapit u sulmua me gurë në Therandë

Autobusi i klubi të Llapit është sulmuar sot në Therandë, pas ndeshjes ndaj Ballkanit në kuadër të javës së 23-të në Superligën e Kosovës.

Autobusi i llapjanëve është sulmuar me gurë, teksa personi që bëri këtë veprim është arrestuar menjëherë nga Policia e Kosovës.

Ndryshe, ndeshja e zhvilluar sot në Suharekë u fitua minimalisht 1:0 nga vendasit.

Golin e vetëm dhe të tre pikëve për Ballkanin e shënoi Ermal Krasniqi në minutën e 73-të.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat