Fetai vazhdon bashkëpunimin me Gostivarin

Futboll

Fetai vazhdon bashkëpunimin me Gostivarin

Më: 20 maj 2022 Në ora: 12:22
Fetai vazhdon bashkëpunimin me Gostivarin

Imran Fetai ka vazhduar bashkëpunimin me KF Gostivari, njoftoi sot zyrtarisht faqja e klubit. Ai do të qëndroj edhe për një vit.

“Muri i mbrojtjes Imran Fetai do mbroj ngjyrat e klubit të fëmijërisë edhe për një sezon.

Pas një sezoni fantastik klubi pa të arsyeshme që të vazhdojë bashkpunimin me reprezentuesin e U21 për sezonin e ri. Imrani do jetë një lojtar kyç për objektivat e klubit sezonin e ri. IF5”, kanë shkruar nga KF Gostivari.

Po ashtu KF Gostivari bëri të ditur se është vazhduar bashkëpunimi edhe me Roni Sinanin, Husein Demirin dhe Stojanco Velinov, të gjithë këta vitin e ardhshëm do ta veshin fanellën e Gostivarit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat