Liria - Vushtrria, kë e favorizojnë bastet?

Futboll

Liria - Vushtrria, kë e favorizojnë bastet?

Më: 21 maj 2022 Në ora: 13:03
Liria - Vushtrria, kë e favorizojnë bastet?

Sot (e shtunë) zhvillohet ndeshja e barazhit në Ligën e Parë të Kosovës në futboll. 

Liria e cila përfundoi sezonin në pozitën e dytë të Grupit A, do të përballet me Vushtrrinë, e cila gjithashtu u pozicionua në vendin e dytë të Grupit B.

Ndeshja tejet interesante do të zhvillohet në “18 qershori” të Klinës, me fillim nga ora 15:00.

Kompania e basteve bet365 e sheh favorite Lirinë në këtë takim duke e koutuar fitoren e saj me 2.45, ndërsa Vushtrria ka kuotën 3.00. Të njëjtën kout ka edhe barazimi 3.00.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat