Tirana publikon formacionin zyrtar kundër Fenerbaces

Futboll

Tirana publikon formacionin zyrtar kundër Fenerbaces

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 17:09
Tirana publikon formacionin zyrtar kundër Fenerbaces

Tirana ka publikuar formacionin zyrtar sa i përket përballjes kundër Fenerbaces.

Kjo do të jetë një miqësore luksi për bardheblutë që do të shohin forcën e tyre të vërtetë kundër gjigandëve të Turqisë.

Xhixha dhe Seferi do të jetë kërcënimi kryesor për Fenerbacen, ndërsa në majën e sulmit gjendet Devid.

Formacioni i Tiranës: “Bekaj, Tosheivski, Najdovski, Behiratche, Ismajlgeci, Aleksi, Limaj, Totre, Xhixha, Seferi, Devid”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat