Dembele do të largohet nga Barcelona

Futboll

Dembele do të largohet nga Barcelona

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 17:45
Dembele

Ousmane Dembele pritet të largohet nga Barcelona.

Dembele duket se ka vendosur se çfarë do të ndodhë me të ardhmen e tij.

Ai ka kontratë me Barcelonën deri në fund të muajit qershor, ndërsa rinovimi ende nuk po arrihet.

Klubi e shohin si një lojtar të rëndësishëm, por janë aspektet financiare për të cilat nuk pajtohen dy palët.

Siç njofton ‘Marca’, lojtari e ka të qartë, dëshiron të largohet nga Barcelona.

E ardhmja e tij mund të jetë në Angli, pasi Chelsea kanë shfaqur interesim serioz për të.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodhë me Dembelen.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat