Dede rikthehet që të drejtojë një ekip të kryeqytetit

Futboll

Dede rikthehet që të drejtojë një ekip të kryeqytetit

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 18:54
Dede rikthehet që të drejtojë një ekip të kryeqytetit

Nevil Dede do të rikthehet që të drejtojë një ekip të kryeqytetit.

Këtë herë nuk bëhet fjalë për Tiranën, pasi bardheblutë arritën të fitonin titullin kampion dhe pozita e Orges Shehit nuk mund të ishte kurrsesi e diskutueshme.

Sipas asaj që raporton “Supersport”, te Dinamo kanë gjetur gjuhën e përbashkët me Deden.

Ky i fundit arriti që të ngrinte Erzenin në Superiore gjatë sezonit të shkuar.

Për më tepër që duke parë rivalitetin e madh dhe emrat e luksit që do të Kategoria e Parë, kërkohet me patjetër një trajner me eksperiencë për t’ia dalë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat