Lojtari i Sassuolos i rikthehet futbollit

Futboll

Lojtari i Sassuolos i rikthehet futbollit

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 00:36
Pedro Obiang

Pedro Obiang ka lënë pas problemet shëndetësore dhe është kthyer në stërvitje.

Mesfushori i Sassuolo u detyrua të linte futbollin për një vit, pasi pësoi miokardit.

Më e keqja ka kaluar dhe lojtari i njohur tashmë është bashkuar me grupin në Reggio Emilia. Obiang ka dhënë lajmin e mrekullueshëm me një video në rrjetet sociale.

“Përshëndetje, shiko kush është kthyer! Së shpejti do të kemi mundësinë të flasim, faleminderit të gjithëve”, tha lojtari i Sassuolos.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat