Interi prezanton goditjen e bujshme

Futboll

Interi prezanton goditjen e bujshme

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 20:35
Interi prezanton goditjen

Romelu Lukaku është zyrtarisht futbollisti më i ri i Interit. Pas shumë fjalëve që qarkullonin këtë merkato, erdhi më në fund zyrtarizimi nga vetë klubi zikaltër.

Në një video të shpërndarë në rrjetet sociale, presidenti i Interit, Stiven Zhang, shfaqet së bashku me belgun duke thënë: “Bosi i madh është kthyer sërish”.

Gjithashtu këtë lajm e konfirmoi dhe Çelsi, i cili shkruan se Lukaku do të luajë i huazuar te Interi në sezonin 2022/23.

Në orët në vijim pritet dhe zyrtarizimi tjetër i zikaltërve, për mesfushorin e Kombëtares shqiptare, Kristjan Asllani.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat