Dy futbollistët e Partizanit rifillojnë stërvitjen

Futboll

Dy futbollistët e Partizanit rifillojnë stërvitjen

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 11:57
Dy futbollistët e Partizanit rifillojnë stërvitjen

Dy futbollistët e Partizanit rifillojnë stërvitjen!

Maget dhe Sembene po kërkojnë çdo ditë largimin nga Partizani për shkak të mungesës së hapësirave në formacion.

Gjithsesi, drejtuesit i kanë dalë kundër vullnetit të të rinjve nga Senegali, të cilët kanë kontratë deri në 2025-ën. Para pak ditësh ata refuzuan të stërviteshin në shenjë proteste.

Burime për gazetën bëjnë me dije se dyshja janë kthyer të stërviten, por kjo nuk e ndryshon aspak vendimin për t’u larguar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat