Bileta për sfidën e parë të FC Shkupit në Champions

Futboll

Bileta për sfidën e parë të FC Shkupit në Champions

Më: 4 korrik 2022 Në ora: 00:09
FC Shkupit në Champions

Një lëvizje e mirë e drejtuesve të FC Shkupit, të cilët në sfidën e parë të Ligës së Kampionëve, kundër skuadrës nga Gjibraltari, Linkolon Imps, kanë caktuar çmimin e biletave për të tre tribunat të kushtojë vetëm 100 denarë.

Ndërkohë më e shtrenjtë është natyrisht bileta VIP, e cila kushton sërisht  vetëm 600 denarë.

Kjo sipas drejtuesve të klubit nga Çairi, ka për qëllim që sa më shumë spektatorë të jenë në tribunat e stadiumit “Todor Proeski” në Shkup, gjatë ditës së martë, në orën 20.45.

Biletat mund të blihen nga dita e nesërme në lokalet në afërsi të sheshit “Skendebeu”, ndërsa të martën mund të blihen edhe në pikat e shitjes në stadiumin “Todor Proeski”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat