Gomes: Do të doja të luaja për Liverpoolin, Championsi ëndrra ime

Futboll

Gomes: Do të doja të luaja për Liverpoolin, Championsi ëndrra ime

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 17:24
Gomes

Talenti i Flamengos, Joao Gomes në një intervistë për “ESPN”, ka folur për të ardhmen e tij.

Gomes, i cili tashmë është një nga lojtarët kryesor tek Flamengo, thotë se një ditë dëshiron të luajë tek gjiganti anglez, Liverpool.

Ai thotë se Liga e Kampionëve është ëndrra e tij më e madhe.

“Liverpooli është ekip për të cilin do të doja të luaja”, tha ai.

“Ëndrra ime më e madh dhe e familjes sime është të luajë në Champions League”, theksoi talenti brazilian. .

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat