Braziliani shfaqet në Barcelonë!

Futboll

Braziliani shfaqet në Barcelonë!

Më: 18 gusht 2022 Në ora: 11:59
Ilustrim

Braziliani shfaqet në Barcelonë!

Sulmuesi i PSG-së, Nejmar ka befasuar ndjekësit e tij teksa është shfaqur në Barcelonë.

Braziliani është pritur nga një grup tifozësh katalanas të cilët i kanë kërkuar autografe në fanellat e klubit, dëshirë që 30-vjeçari e plotësoi.

Arsyet e kësaj vizite ende nuk dihen, por situata e tensionuar mes Nejmar dhe drejtuesve të Parisit si dhe merkatoja e shfrenuar e Barcelonës kanë bërë tifozët të ëndërrojnë një rikthim të bujshëm të brazilianit në La Liga.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat