Navas ka humbur betejën me Donnarummën

Futboll

Navas ka humbur betejën me Donnarummën

Më: 20 gusht 2022 Në ora: 01:14
Navas

Mungon vetëm një portier për ta quajtur merkaton të mbyllur dhe te Napoli kanë piketuar kostarikanin e PSG-së, Keilor Navas, i cili gjithsesi nuk është bindur ende për të pranuar transferimin në kampionatin italian.

Për të marrë sa më shpejt Navas, drejtuesit e Napolit kanë vendosur të “fusin mik” Ezequel Lavezzin, ish sulmuesi i napolitanëve dhe PSG-së, i cili ka qenë në qendrën stërvitore të francezëve për të folur personalisht me gardianin.

Sipas mediave franceze, Lavezzi i ka shpjeguar Navasit atmosferën në qytet dhe afeksionin që do të mund të përjetojë nga tifozeria, teksa tani i takon portierit kostarikan që të vendosë nëse do të pranojë transferimin apo jo.

Navas ka humbur betejën me Donnarummën për portën e PSG-së dhe do të dëshironte një tjetër klub ku të luajë rregullisht, teksa për momentin vetëm Napoli është gati ta marrë në huazim me të drejtë blerjeje.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat