Portugezi ka rënë në radarët e City-t

Futboll

Portugezi ka rënë në radarët e City-t

Më: 25 shtator 2022 Në ora: 18:27
Portugezi ka rënë në radarët e City-t

Milani dëshiron të rinovojë kontratën e Rafael Leaos, por gjërat ende nuk duken në rrugën e duhur.

Sipas raportimeve nga mediet portugeze, sulmuesi i “kuqezinjve” të Italisë ka rënë në radarët e Manchester City-t.

Portugezi është ndjekur me kujdes nga Pep Guardiola, i cili duket se e pëlqen shumë lojën e sulmuesit të “Djallit”.

Kështu pas interesit nga Real Madrid, Paris Saint-Germain dhe Chelsea, me përfshirjen e Manchester City-t në garën për 23-vjeçarin puna e Milan për rinovimin vështirësohet edhe më tej.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat