Ndeshja Shqipëri - Islandë, zbulohen sa bileta janë shitur për sfidën e sotme

Futboll

Ndeshja Shqipëri - Islandë, zbulohen sa bileta janë shitur për sfidën e sotme

Më: 27 shtator 2022 Në ora: 15:05
Ndeshja Shqipëri - Islandë, zbulohen sa bileta janë shitur për sfidën e sotme

Kombëtarja shqiptare do të përballet sot në shtëpi me Islandën, me ndeshjen që do të startojë në orën 20:45.

Teksa jemi disa orë përpara nisjes, mësohet se janë shitur rreth 6 mijë bileta për këtë sfidë.

Pikat e shitjes janë në stadiumin “Air Albania” dhe “Selman Stërmasi”, por edhe online në faqen e FSHF-së.

Çmimet fillonin nga 750 lekë të reja, deri në biletat VIP që arrijnë në 18 mijë lekë të reja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat