Van Gaal për stolin e Belgjikës: Duhet të bindësh gruan time

Futboll

Van Gaal për stolin e Belgjikës: Duhet të bindësh gruan time

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 14:46
Van Gaal për stolin e Belgjikës: Duhet të bindësh gruan time

Trajneri i kombëtares së Holandës, Louis van Gaal ka komentuar një emërim të mundshëm në kombëtaren belge. Kujtojmë se ekipi mbeti pa trajner pas largimit të Roberto Martinez.

“A është e mundur një emërim në kombëtaren belge?

Epo, duhet të bindësh gruan time. Bëj shaka, jam mësuar t’i marr vetë këto vendime”, tha Van Gaal në një konferencë për shtyp.në.

Kontrata e Van Gaalit me Holandën skadon më 31 dhjetor të këtij viti.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat