De Paul: Messi dhe Di Maria udhëheqin “anijen”

Futboll

De Paul: Messi dhe Di Maria udhëheqin “anijen”

Më: 2 dhjetor 2022 Në ora: 16:48
De Pauli

Mesfushori i Argjentinës, Rodrigo de Paul, foli në konferencën për shtyp para ndeshjes së nesërme kundër Australisë, e vlefshme për 1/16 të Kupës së Botës, duke shpjeguar gjithashtu rëndësinë e dy kampionëve, Messi dhe Di Maria.

“Ata na shpjeguan rëndësinë e veshjes së kësaj fanelle.

Ata marrin të gjitha llojet e përgjegjësive, por ne duhet të marrim edhe tonat.

Janë ata që drejtojnë këtë anije, por ne të gjithë duhet ta bëjmë”, është shprehur mesfushori argjentinas.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat