Malisheva prezanton dy futbollistë të rinj

Futboll

Malisheva prezanton dy futbollistë të rinj

Më: 29 janar 2023 Në ora: 16:07
Malisheva prezanton dy futbollistë të rinj

Duke e shfrytëzuar afatin kalimtar të janarit Malisheva ka afruar edhe dy futbollistë të tjerë.

Për afrimet ka njoftuar vetë klubi nga qyteti me të njëjtin emër.

"Konfirmojmë kompletimin e transferimit të Faruk Bihorac nga klubi Sileks i Maqedonisë së Veriut dhe Florent Avdyli nga FC Drenica", ka njoftuar Malisheva. 

Aktualisht Malisheva gjendet në pozitën e tetë në renditjen tabelare.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat