​Në fundjavë zhvillohen ndeshjet e 1/8-tës së finales së Kupës së Kosovës

Futboll

​Në fundjavë zhvillohen ndeshjet e 1/8-tës së finales së Kupës së Kosovës

Më: 30 janar 2023 Në ora: 14:17
Foto ilustrim

Në fundjavë do të rinisin garat e pjesës së dytë të edicionit, me ndeshjet e 1/8 së finales së Kupës së Kosovës.

Komisioni i Garave tashmë ka caktuar orarin e këtyre dueleve, ku katër ndeshje zhvillohen të shtunën dhe katër të dielën.

Ky është orari i plotë:

Kupa e Kosovës – 1/8 e finales

E shtunë, 04.02.2023, ora 13:00

Liria – Llapi

Feronikeli ‘74 – Trepça ‘89

Ballkani – A&N

Flamurtari – Vushtrria

e diel, 05.02.2023, ora 13:00

Gjilani – Vjosa

Behari – Prizreni

Malisheva – Fushë Kosova

Prishtina – Dukagjini

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat