Lajme të këqija, shqiptari i Kosovës në barelë! Pas Xherdan Shaqirit, edhe një mungesë në Serbi  

Futboll

Lajme të këqija, shqiptari i Kosovës në barelë! Pas Xherdan Shaqirit, edhe një mungesë në Serbi  

Nga: K. Goca fu Më: 19 mars 2023 Në ora: 22:00
Andi Zeqiri në barelë

Lajme të këqija për kombëtaren e Zvicrës. 

Pas Xherdan Shaqirit që do të mungojë për shkak të lëndimit., sonte vjen edhe një lëndim tjetër.

Shqiptari nga Kosova, Andi Zeqiri, u lëndua në fillim të pjesës së parë.

“Tifozët shohin një pamje të shëmtuar që në fillim. 

Sulmuesi i Baselit, Andi Zeqiri, i cili është në formë të mirë, është lënduar dhe largohet nga fusha me barelë në minutën e 13-të. 

E hidhur, pak ditë më parë u thirr sërish në kombëtare”, shkruan mediumi zviceran “Blick.

Young Boys ka fituar derbin e madh në Zvicër, me rezultaz 3:0, ku ishin mbi 31 mijë shikues në stadium.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat