Bashkimit i largohet një lojtar

Futboll

Bashkimit i largohet një lojtar

Më: 1 qershor 2023 Në ora: 11:47
Ylber Alili

Skuadra e Bashkimit nga Kumanova ka falënderuar për kontributin e madh lojtarin Ylber Alili.

Goli fantastik i tij në derbin kundër BVK-së mbetet i paharruar dhe pothuajse vendimtar për titullin e kampionit në Ligën e Tretë-Veri"

"Lamtumire Beli!

Erdhe, dha zemer, ndihmove shoket, gezove nje qytet!

Je nje xhevahir qe thelle ke hy ne zemrat e tifozerise kumanovare dhe do mbetesh gjate!

Ne te premtojme, do vazhdojme edhe me forte, edhe me te sigurte!

Te duam Ylber Alili , ti je heroi yne!", njotton KF Bashkimi,.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat