Muçi shënon kundër Aston Villas

Futboll

Muçi shënon kundër Aston Villas

Më: 21 shtator 2023 Në ora: 19:41
Muçi

Sulmuesi i Kombëtares Shqiptare, Ernest Muçi është bërë protagonist sonte

Skuadra e shqiptarit, Legia Varshava luan kundër Favoritit të grupit në Ligën e Konferencës, Aston Villa.

Klubi anglez, edhe pse i favorizuar është duke luajtur baras (2-2).

Muçi e shënoi golin e dytë për Legian ku paraprakisht kishin shënuar Wszolek (3’) për ekipin e tij kurse për Aston Villën shënoi Duran (6’) dhe Digne (39’).

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat