Milan-i e nis me gol

Futboll

Milan-i e nis me gol

Më: 23 shtator 2023 Në ora: 15:54
Leao

Milan-i është kthyer në fushë për javën e pestë të Serisë A.

Pas humbjes së turpshme në derbi dhe barazim zhgënjyes në Champions League kundër Neëcastle, skuadra e Pioli-t duhet të kthehet patjetër te fitorja.

Përballë kuqezinjve, në San Siro, është Verona.

Pas një vonese prej 25 minutash për shkak të shiut, kuqezinjtë e kanë nisur me gol sfidën.

Ka qenë Leao, lojtari më i kritikuar pas ndeshjes në Champions, që ka zhbllokuar takimin në minutën e 8-të pas një asisti të bukur të marrë nga Giroud.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat