Liria as në tokë as në qiell, Gjilani avancon bindshëm 

Futboll

Liria as në tokë as në qiell, Gjilani avancon bindshëm 

Nga: K. G. Më: 2 dhjetor 2023 Në ora: 13:44
Liria

Liria e Prizrenit po përjeton krizë të thellë të rezultateve.

Gjilani është në epërsi me rezultat 3:0 ndaj Lirisë, në takimin e javës së 16-të të elitës së futbollit të Kosovës.

Bashaj shënoi nga penalltia në minutën e 26-të e Eriq nga gjuajtja e lirë në atë të 29-tën. 

Eriq në minutën e 31-të thellon epërsinë në 0:3.

Zenunaj është përjashtuar dhe Liria është me një lojtar me pak. 

Liria është në presion ndërsa Gjilani ka rezultat komod.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat