Voska Sport importon një pikë të madhe nga Shtipi

Futboll

Voska Sport importon një pikë të madhe nga Shtipi

Nga: K.G. Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 15:23
Voska

Voska Sport nga Ohri kthehet me një pikë domethënëse nga Shtipi.

Bregallnica dhe Voska ndajnë pikët (2:2) në takimin e javës së 17-të të elitës së futbollit maqedonas.

Bregallnica ka avancuar me 2:0 me golat e Andonov (7’) e Webster (16′).

Skuadra shqiptare ka barazuar falë golave të Olatunbosun (45’+1) e Trpeskit (86′).

Voska është në vend të 10-të me 17 pikë, pasojnë Bregallnica me 17 dhe Vardari në fund me 14 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat