Clermont pëson humbje të thellë, Rashani 62 minuta

Futboll

Clermont pëson humbje të thellë, Rashani 62 minuta

Më: 3 dhjetor 2023 Në ora: 16:55
Del Castillo

Elbasan Rashani, reprezentues i Kosovës, me Clermont pësuan humbje të thellë në udhëtim, me rezultat 3:0 nga Brest-i.

Rashani është paraqitur titullar dhe u zëvendësua në minutën e 62-të.

Del Castillo (20' - nga penalltia e 51') e Lereira Lage (34').

Pas javës së 14-të në kampionatin francez Brest renditet në vend të 7-tin me 21 pikë e Clermont i 17-ti me 10 sosh.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat