Mazrekaj largohet nga Struga

Futboll

Mazrekaj largohet nga Struga

Më: 28 maj 2024 Në ora: 12:35
Mentor Mazrekaj

Mesfushori me tipare sulmuesi, Mentor Mazrekaj ka bërë të ditur largimin e tij nga ekipi i Strugës.

Ai shkruan se ishte një vit historik për të.

"Ju njoftoj që nga sot nuk jam më pjesë e Struga Trim&Lum.

Dua të falënderoj kryesinë e klubit bashkë me prof. Shpëtim Duro që më dhanë mundësinë të jem pjesë e tyre .

Ky vit me Strugën ishte historik ku filloi që me kupat e Europës dhe arritëm deri në play off dhe e kurorëzuam me titullin kampion në kampionat. Falënderime për të gjitheëlojtarët,stafin dhe tifozeë", ka shkruar Mazrekaj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat