Kryetari i KHF Shqiponja, Skënder Alija: ‘Bota sot’, jeni më të mirët

Hendboll

Kryetari i KHF Shqiponja, Skënder Alija: ‘Bota sot’, jeni më të mirët

Më: 28 qershor 2021 Në ora: 12:45
Kryetari i KHF Shqiponja, Skënder Alija: ‘Bota sot’, jeni më të mirët

Kryetari i klubit të hendbollit Shqiponja nga Gjakova (femrat), Skënder Alija, thotë se ‘Bota sot’ gjithmonë ka qenë dhe është në krah të sportit, sidomos të hendbollit, gjithmonë edhe në përkrahje të vashave sportiste.

“Bota sot” ka dhënë dhe po jep kontribut të madh për të gjitha degët sportive. 

‘Bota sot’, është zë i fuqishëm i sporti. 

Urime 26 vjetori i gazetës ‘Bota sot’, jeni më të mirët”, uron Skënder Alija.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat