Eduarta Kurteshi ka disa oferta, a po largohet nga Prishtina?

Hendboll

Eduarta Kurteshi ka disa oferta, a po largohet nga Prishtina?

Nga: K.G. Më: 7 janar 2022 Në ora: 18:08
Eduarta Kurteshi

Hendbollistja e talentuar, Eduarta Kurteshi, ka disa oferta nga klubet tjera por që nuk bëhen të ditur emrat.

Ajo ka gjasa që edhe të largohet nga Prishtina, por gjithçka do të shihet gjatë këtij miniafatit kalimtar, i cili ka filluar nga sot dhe do të përfundojë me 15 janar.

Burimet tona bëjnë të ditur se Eduarta po shqyrton disa oferta por ende nuk e ka dhënë fjalën përfundimtare. 

A mund ta mbaj Prishtina këtë lojtare, mbetet të shihet pas afatit kalimtar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat