A janë ftohur raportet mes Aziz Makiqit dhe Bujar Qerimit?

Hendboll

A janë ftohur raportet mes Aziz Makiqit dhe Bujar Qerimit?

Nga: Kemajl Goca Më: 8 janar 2022 Në ora: 14:32
Aziz Makiqi

Aziz Makiqi dhe Bujar Qerimi ka kohë që nuk kanë komunikuar në telefon dhe as përmes mesazheve!

Këtë e thotë edhe Aziz Makiqi! 

A janë ftohur raportet mes Makiqit dhe Qerimit?

“Prej se është emëruar selektor Bujar Qerimi kurrë nuk më ka kontaktuar”, ka thënë Makiqi.

Image

Bujar Qerimi

Makiqi as nuk e pohon as nuk e mohon se janë ftohur raportet mes tyre, por komunikimi mes tare është fikur që moti. 

Dy ish hendbollistë të gjeneratës së artë, ish Borcit të Ferizajt, tani e një kohë pa kontakte mes vete, qoftë edhe një mesazh urimi për festa.

Makiqi jeton në Umag të Kroacisë e Qerimi në Belgjikë. Merret vesh se kontakti i fundit mes tyre ka qenë dy ditë pa u bë selektori Qerimi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat