Faruk Shala pasi mposhti Ferizajn, përdorë puro kolumbiane! 

Hendboll

Faruk Shala pasi mposhti Ferizajn, përdorë puro kolumbiane! 

Më: 18 maj 2022 Në ora: 14:12
Faruk Shala pasi mposhti Ferizajn, përdorë puro kolumbiane! 

Faruk Shala, kryetrajner i klubit të hendbollit Istogu, po jeton ditët e qetësisë, po e kremton titullin e kampionit dhe Kupën e Kosovës. 

Ai me vashat e tij arriti qëllimin, duke u kurorëzuar me kurorën e dyfishtë. 

Shala e pranon se është në festën e çmendur, që nga e diela që e lamë pas, kur fitoi edhe Kupën e Kosovës, përdorë cigare puro kolumbiane.

“Shala është zotuar se do të thith puro kolumbiane nëse fiton dy trofetë, edhe e mbajti fjalën.

Ai edhe pse nuk ka traditë për puro kolumbiane, mirë e thith cigaren”, tha një zyrtar në kushte anonimitetit brenda Federatës së Hendbollit Kosovës.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat