Lajm i keq për Kastriotin, Ramadani vazhdon me Prishtinën

Hendboll

Lajm i keq për Kastriotin, Ramadani vazhdon me Prishtinën

Nga: K.G. Më: 10 qershor 2022 Në ora: 23:03
Lajm i keq për Kastriotin, Ramadani vazhdon me Prishtinën

Kastrioti i Ferizajt i ka “mpreh dhëmbët” duke shpresuar se do të marrin Rron Ramadanin, por kjo mbetet vetëm një dëshirë e tyre dhe asgjë me tepër.

Ramadani vazhdon me klubin e Prishtinës.

Ramadani është prej hendbollistëve më të mirë në Kosovë dhe që i jep siguri të madhe Prishtinës për edicionin e ri, e cila ka kryetar Edi Kolgecin.  

“KH Prishtina vazhdon bashkëpunimin me pivotmenin më të mirë në Kosovë, Rron Ramadani”, njofton KH Prishtina.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat