Reprezentuesja e Kosovës, shfaq shpinën dhe makinë kuqezi 

Hendboll

Reprezentuesja e Kosovës, shfaq shpinën dhe makinë kuqezi 

Nga: K. G. Më: 11 qershor 2022 Në ora: 15:29
Reprezentuesja e Kosovës, shfaq shpinën dhe makinë kuqezi 

Reprezentusja e Kosovës, Suzana Ujkiq, si gjithmonë e ka për zemër ngjyrën kuq e zi, nga e cila frymëzohet shumë!

Ish hendbollistja e kampiones Istogu, Ujkiq, aktualisht luan në ekipin francez të Ligës së Tretë, Yutz, sot ka postuar dy fotografi me makinën kuq e zi.

Ajo nuk ka treguar se kjo makinë është e saj apo e dikujt në familje të saj, por ka bërë të ditur se ngjyra kuq e zi i shkon për zemër. 

Image

Përveç kësaj ka shfaqur tërësisht edhe shpinën e saj, duke paralajmëruar se po vjen vapa e madhe verore.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat