Veton Hajrizi: Urime 27 vjetorin e gazetës “Bota sot” 

Hendboll

Veton Hajrizi: Urime 27 vjetorin e gazetës “Bota sot” 

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 22:32
Veton Hajrizi: Urime 27 vjetorin e gazetës “Bota sot” 

Ish portieri i mirënjohur i hendbollit, Veton Hajrizi, çmon lart kontributin e gazetës kombëtare “Bota sot”. 

Hajrizi uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”. 

“Urime 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”. Gazetari Kemajl Goca mban gazetarinë sportive gjallë, te lumtë, i pazëvendësueshëm në secilën lami sportive.

Jeni ai i cili e ngjallë debatin sportiv, në të mire të vlerave të sportit dhe në përkrahjen e sportistëve që dikur kanë jap maksimumin në jetën sportive, kurse tani janë lënë në harresë”, uron Hajrizi.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat