Trajneri nga Shkodra, Vili Haxhia: Urime për 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”

Hendboll

Trajneri nga Shkodra, Vili Haxhia: Urime për 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”

Më: 26 qershor 2022 Në ora: 23:14
Vili Haxhia

Trajneri i klubit të hendbollit Vllaznia e Shkodrës, Vili Haxhia, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Haxhia shprehet se “Bota sot” është kontribues i madh i sportit, sidomos një përkrahëse e madhe e hendbollit.  

“Urime për 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Mirënjohje nga ana ime dhe e gjithë KH Vllaznia Shkodër për punën e palodhur që bëni për promovimin e sportit dhe në veçanti të hendbollit në Kosove dhe të gjitha trojet shqiptare. Z. Kemajl Goca ku ne ju ndjekim me mjaft dëshirë.

Dhe njeherë gëzuar përvjetorin e gazetës “Bota sot”, uron Haxhia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat