Dervish Berisha: Gazeta “Bota sot” është krenaria kombëtare 

Hendboll

Dervish Berisha: Gazeta “Bota sot” është krenaria kombëtare 

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 00:31
Dervish Berisha

Ish hendbollisti i gjeneratës së artë, Dervish Berisha, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Berisha tha se “Bota sot” është krenari kombëtare dhe kontribues i madh i sportit.

“Gazeta ‘Bota sot’ është krenaria kombëtare.

“Bota sot” ngriti vlerën, famën e sportit e sportistëve e sportisteve sepse shumë pak asht shkruar për sport e sidomos për hendboll. 

Unë si ish hendbollist me një karrierë të suksesshme 30 - vjeçare  krenohem që lexoj një gazet si ‘Bota sot’.

Dalja e gazetës ’Bota sot’ e cila shkroi e shkruan shumë për hendbollin dhe ngjarjet reale që na kanë munguar, jemi krenar me ju redaksi, gazetar dhe stafin e ‘Bota sot’. Ju dëshirojmë shumë suksese e punë të mbarë”, - uron Berisha.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat