Alija dhe KHF Shqiponja: “Bota sot”, gazeta më e pasur me informata

Hendboll

Alija dhe KHF Shqiponja: “Bota sot”, gazeta më e pasur me informata

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 00:43
Alija dhe KHF Shqiponja: “Bota sot”, gazeta më e pasur me informata

Kryetari i klubit të hendbollit Shqiponja e Gjakovës, Skënder Alija, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Alija vlerëson rolin e gazetës “Bota sot” dhe thotë se është përkrahëse e madhe e sportit.   

“KH Shqiponja dhe unë si kryetar e urojmë gazetën ‘Bota sot’. 

Është gazeta më e pasur me informata të llojllojshme sidomos me lajme të freskëta nga bota e hendbollit”, uron Alija dhe KHF Shqiponja.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat