Valon Salihu: Urime përvjetorin e gazetës “Bota sot”, krenar për punën që po bëni 

Hendboll

Valon Salihu: Urime përvjetorin e gazetës “Bota sot”, krenar për punën që po bëni 

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 12:50
Valon Salihu

Ish hendbollisti Valon Salihu, uron 27 vjetorin e gazetës “Bota sot”.

Salihu, ish hendbollist i Kastriotit dhe Prishtinës, tha se “Bota sot”. gjithmonë ka qenë dhe është në shërbim të vlerave sportive.

“Urime përvjetorin e gazetës “Bota sot”,  gazetarit Kemajl Goca dhe gazetarëve të këtij mediumi.

Duhet të jeni shumë krenar për punën që keni bërë dhe pa punët tuaj të palodhshme që shumë vite nuk do të kishim pas këtë sukses.

Urime dhe ju lumtë”, uron Salihu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat