Prishtina paralajmëron ndryshime

Hendboll

Prishtina paralajmëron ndryshime

Nga: K. G. Më: 30 korrik 2022 Në ora: 23:30
Ilustrim

Klubi i hendbollit Prishtina përgatitet për disa ndryshime dhe të befasojë opinionin edhe me disa përforcime nga shtetet e jashtme. 

Së shpejti do të bëhen të ditur edhe emrat e hendbollistëve, por në anën tjetër ka konfirmuar edhe largimet.

“Shabani, Pozhegu dhe Mustafa largohen nga Prishtina. 

KH Prishtina falënderon lojtarët për angazhimin e tyre dhe ju dëshiron suksese tutje.

Ndryshime të reja ditëve në vazhdim”, njofton KH Prishtina.

Edi Kolgeci, kryetar i klubit, është më i vendosur se kurrë për ndryshime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat