Syla rikthehet në KH Kastrioti, Beqa paralajmëron qershinë mbi tortë

Hendboll

Syla rikthehet në KH Kastrioti, Beqa paralajmëron qershinë mbi tortë

Nga: Kemajl Goca Më: 10 gusht 2022 Në ora: 20:39
Syla rikthehet në KH Kastrioti

Hendbollisti Beni Syla rikthehet në klubin amë përkatësisht në Kastriotin e Ferizajt.

Pas Lulzim Shabanit dhe Festim Mustafës, Syla është lojtari i tretë që nga Prishtina rikthehet në folenë e vjetër.

Drejtori i klubit, Ekrem Beqa, tha se gjatë javës apo në javën e ardhshme do të jetë qershia mbi tortë. 

“Sot nënshkruam kontratën me Beni Sylën i cili për këtë sezon do të mbroj ngjyrat e KH Kastriotit.

Ndërsa qershinë mbi tortë do ta keni deri në fund të javës mbi përforcimet nga jashtë Kosova”, thotë Beqa për gazetën kombëtare “Bota sot”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat