Në Tuzëll të Bosnjës: Mirësëvini, lojtarët e Kosovës së pavarur

Hendboll

Në Tuzëll të Bosnjës: Mirësëvini, lojtarët e Kosovës së pavarur

Më: 12 mars 2023 Në ora: 18:19
Pano në Tuzëll: Mirësëvini, lojtarët e Kosovës së pavarur

Në palestrën e sportit në Tuzëll, tifozët boshnjakët dhanë shembull se si pritet miku në shtëpinë e tyre.

Një pano e bukur nga boshnjakët, duke i dëshiruar mirëseardhje Kosovës.

Kombëtarja e Kosovës po ballafaqohet me Bosnjën dhe Hercegovinë në ndeshjen kualifikuese të Kampionatit Evropian 2024.

Tifozët boshnjakë gjatë intonimit të himnit të Kosovës emocionuan të gjithë, duke shpalosur një mesazh: “Mirësëvini, lojtarët e Kosovës së pavarur”.

Kjo është një mrekulli nga tifozët e Bosnjës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat