Të mërkurën shorti për Superligë

Hendboll

Të mërkurën shorti për Superligë

Më: 15 gusht 2023 Në ora: 23:41
Foto ilustrim

Të mërkurën (nesër) prej orës 15:00 në lokalet e Federatës së Hendbollit të Kosovës tërhiqet shorti për edicionin 2023/2024 në Superligën e Kosovës në hendboll.

Shorti tëhiqet për Superligën e hendbollistëve dhe atë të hendbollisteve.

Shorti do të transmetohet live në kanalin zyrtar të Federatës së Hendbollit të Kosovës në “Youtube”. Po ashtu të mirëseardhur janë përfaqësuesit e klubeve të Superligës.

Edicioni i ri garues fillon më 16 shtator.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat