Fundjava e Superkupës!

Hendboll

Fundjava e Superkupës!

Më: 12 shtator 2023 Në ora: 13:59
Pamje nga një ndeshje

Fundjava e Superkupës, takohen Besa Famgas - Trepça dhe Istogu - Ferizaj.

Të shtunën në "Minatori" na pret spektakli i hendbollit.

"Dy ndeshje për dy trofe.

Ju mirëpresim në Mitrovicë..", njofton Federata e Hendbollit e Kosovës..

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat