FHK: Motrat Marigona e Arlinda Hajdari i japin dimension tjetër lojës 

Hendboll

FHK: Motrat Marigona e Arlinda Hajdari i japin dimension tjetër lojës 

Nga: Më: 4 prill 2024 Në ora: 20:44
Marigona e Arlinda Hajdari

Kombëtarja e Kosovës megjithëse e pati rastin ideal që sonte të ngadhënjejë, nga pakujdesia e lëshuan fitoren nga duart.

Polonia ka shënuar fitore me rezultat 34:27 ndaj Kosovës, në ndeshjen kualifikuese për Euro 2024.

Ndeshja e hendbollit është zhvilluar në Qendrën e Rinisë dhe të Sportit në Prishtinë. 

“Motrat Marigona e Arlinda Hajdari i japin dimension tjetër lojës së kombëtares së Kosovës.

Shumë krenarë që i kemi pjesë të familjes sonë”, shkruan në faqen e FHK-së.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat