Dera e spitalit ku bëhen testet për Covid-19 në Podujevë mbyllet me fshesë

Kosova

Dera e spitalit ku bëhen testet për Covid-19 në Podujevë mbyllet me fshesë

Më: 5 dhjetor 2020 Në ora: 13:09
Podujevë

Spitali ku banorët e Komunës së Podujevës shkojnë për tu testuar për Covid-19, me të hyrë në oborr të tij, dera e hyrjes së këtij spitali nuk është funksionale.

Ajo është e mbyllur me një fshesë.

Ky spital i cili deri para disa muajsh ka shërbyer për kryerjen e lindjeve, ai është shndërruar për të personat të cilët janë të infektuar me Covid-19.

Pamje nga vendi i ngjarjes:

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat