Ngushëllimi i kryetarit Haliti me rastin e vdekjes së zyrtarit Enver Hyseni

Kosova

Ngushëllimi i kryetarit Haliti me rastin e vdekjes së zyrtarit Enver Hyseni

Më: 18 dhjetor 2020 Në ora: 10:45
Enver Hyseni

Me dhembje të thellë morëm lajmin për humbjen e jetës të më të dashurit tuaj, Enver Hyseni si pasojë e problemeve kardiake.

Si kryetar i kësaj komune ju shprehi ngushëllimet më të sinqerta të gjithë familjes por edhe bashkëpunëtorëve të Enverit.

Ai do të mbahet mend për kontributin e tij dhe sjelljet e tij të mira me njerëzit dhe qytetarët që ju ka shërbyere.

Në këto çaste të vështira të dhimbjes ne bashkëndjemë me familjen Hyseni dhe me të gjithë ata që kanë bashkëpunuar dhe e kanë njohur Enver Hyseni.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat