Kryetari Haliti ngushëlloi familjen e ish-zyrtarit komunal Tasim Hoxha

Kosova

Kryetari Haliti ngushëlloi familjen e ish-zyrtarit komunal Tasim Hoxha

Më: 22 janar 2021 Në ora: 09:32
Tasim Hoxha

Me pikëllim të thellë morrëm lajmin e ndarjes nga jeta të ish-zyrtarit komunal të Vitisë Tasim Hoxha.

Për vite me radhë, ishte pjesë e administratës komunale në Drejtorinë e Kulturës, Rinisë e Sportit, ku u veçua për urtësi, afërsi e komunikim, për bujari e besnikëri mes puntorëve dhe kolegëve.

Do mbetët në kujtim për sjellje shembullore, deri në kohën kur u pensionua.

Ngushëllime më të sinqerta për ju familja Hoxha, për farefisin, kolegët e shokët e Tasim Hoxhës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat