Kryetari Haliti ngushëlloi familjen e ish-zyrtarit komunal Tasim Hoxha

Kosova

Kryetari Haliti ngushëlloi familjen e ish-zyrtarit komunal Tasim Hoxha

Më: 22 janar 2021 Në ora: 09:32
Tasim Hoxha

Me pikëllim të thellë morrëm lajmin e ndarjes nga jeta të ish-zyrtarit komunal të Vitisë Tasim Hoxha.

Për vite me radhë, ishte pjesë e administratës komunale në Drejtorinë e Kulturës, Rinisë e Sportit, ku u veçua për urtësi, afërsi e komunikim, për bujari e besnikëri mes puntorëve dhe kolegëve.

Do mbetët në kujtim për sjellje shembullore, deri në kohën kur u pensionua.

Ngushëllime më të sinqerta për ju familja Hoxha, për farefisin, kolegët e shokët e Tasim Hoxhës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat