Bajqinovci në Podujevë: LVV po merr përkrahje të madhe për fitoren e 14 shkurtit

Kosova

Bajqinovci në Podujevë: LVV po merr përkrahje të madhe për fitoren e 14 shkurtit

Nga: A.SH Më: 25 janar 2021 Në ora: 00:22
Foto nga takimi

Paritië politke po mbajnë tubime parazgjedhore më qytetarë në çdo cep të Kosovës.

Kandidati për deputet nga LVV, Mefail Bajqinovci, ishte në dy fshatra të Poduejvës, në Letanc dhe Buricë.

Ai tha se morën përkrahje të madhe për fitoren e 14 shkurtit.

Postimi në Facebook:

Sot në Fshatin Buricë dhe Letanc të Podujevës takuam qindra banorë ku morrëm përkrahje të madhe për fitoren e 14 shkurtit.

KREJT DHE DREJT

#Mefi70

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat