Të pandalshëm/ Policia e Kosovës vazhdon ta ruajë rendin dhe shëndetin publik

Kosova

Të pandalshëm/ Policia e Kosovës vazhdon ta ruajë rendin dhe shëndetin publik

Më: 16 maj 2021 Në ora: 22:58
Pamje nga vendi i ngjarjes

Objektiv kryesor i Policisë së Kosovës mbetet ruajtja rendit sigurisë dhe shëndetit publik.

Masat dhe kufizimet duhet të respektohen nga të gjithë, për të mirën e të gjithëve.

 Policia në mbarë vendin vazhdon ta ruajë rendin dhe sigurinë, përveq kësaj edhe duke mbështetur autoritetet tjera shtetrore në parandalimin e pandemisë.

Ja njoftimi:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat