Punimet në rrugë, kolona të gjata nga Gllareva deri te ura e Klinës

Kosova

Punimet në rrugë, kolona të gjata nga Gllareva deri te ura e Klinës

Më: 16 shtator 2021 Në ora: 19:12
Kolona

Punimet në rrugë po shkaktojnë problem të mëdha në komunikacion.

Sot në orët e pasdites janë parë kolona të gjata nga Gllareva deri te ura e Klinës.

Nga pamjet shihen kolona kilometrike të automjeteve të ndryshme.

Shpeshherë nëpër komuna të ndryshme të Kosovës për shkak të punimeve në rrugë po shkaktohen vështirësi në komunikacion dhe po dëmton edhe biznese të ndryshme.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat